صفحه اصلی / جهان / بازداشت اعضای یک باند تروریستی در عراق

بازداشت اعضای یک باند تروریستی در عراق

عراق

سازمان اطلاعات نظامی عراق از بازداشت اعضای یک باند تروریستی خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه سومریه نیوز، سازمان اطلاعات نظامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: نیروهای ما در یک عملیات منحصربفرد توانستند یک باند تروریستی چهار نفره را در منطقه الزنکوره در شهر رمادی، مرکز استان الانبار بازداشت کنند. یک تروریست که به خارج از عراق فرار کرده بود این باند را از آنجا اداره و رهبری می‌کرد.

در این بیانیه آمده است: این باند تروریستی درحال عضوگیری برای انجام عملیات تروریستی در استان الانبار بود. بیشتر اعضای این باند تحت تعقیب دستگاه قضایی عراق بودند.

انتهای پیام

این مطالب را نیز ببینید!

آزمایش موشکی هند در بحبوحه تنش با پاکستان بر سر کشمیر

هند و پاکستان در هفته‌های گذشته و در بحبوحه تنش‌ها بر سر منطقه کشمیر چندین آزمایش موشکی انجام داده‌اند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هند روز شنبه به صورت موفقیت آمیزی یک موشک بالستیک میان برد به نام Agni-III با بردی بیش از ۱۸۶۲ مایل را آزمایش کرد. این موشک توسط سازمان توسعه و تحقیقات دفاعی هند زیر نظر وزارت دفاع این کشور ساخته شده و از ۲۰۱۱ عملیاتی است. دانشمندان دفاعی هند یکسری آزمایش‌های موشکی با قابلیت حمل کلاهک‌های اتمی انجام داده‌اند در حالیکه ارتش پاکستان هم یکسری آزمایش‌های موشکی انجام داده است که شامل موشک شاهین ۱ و موشک‌های بالستیک سطح به هوا است. منابع دفاعی نیز تایید کرده‌اند که ارتش هند قرار است موشک‌های بالستیک نصب شده روی زیر دریایی موسوم به K۴ را اواسط دسامبر سال جاری میلادی آزمایش کند. انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.