صفحه اصلی / تبلیغات در دانستنی

تبلیغات در دانستنی

advertise

پایگاه دانستنی ایران یکی از پر ببینده‌ترین مجله‌ های اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی دانستنی ها است. پایگاه دانستنی منبع اخبار سلامت،انرژی، گردشگری، تغذیه و … همچنین مقالات راهنمای خرید و استفاده کالا، بررسی محصول و مقالات علمی و کاربردی است. دانستنی ایران مورد اعتمادترین رسانه برای آگاهی مصرف، بررسی کالاها و نیازهای دانش و همچنین سبک الگوی مصرف برای کاربران ایرانی است.

رزرو تبلیغات بنری

شبکه پذیرش آگهی مجری تبلیغات بنری پایگاه دانستنی ایران است. لطفا برای رزرو بنرهای تبلیغاتی از شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعات اداری با شماره‌ ۰۲۱۴۴۱۸۲۵۰۳ تماس گرفته یا از طریق آدرس ایمیل ad@danestanynews.ir ارتباط برقرار کنید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی پایگاه دانستنی ایران در این بخش با ما باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های دانستنی در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب پایگاه دانستنی ایران معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی با شماره‌ی ۰۲۱۴۴۱۸۲۵۰۳ یا ایمیل ad@danestanynews.ir تماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه خواهید کرد.

 

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، دانستنی ایران بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

 

56

7

 مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی پایگاه دانستنی ایران باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار ما قرار دهید.

مکان تبلیغ محل نمایش بنر ابعاد بنر حداکثر سایز نوع بنر توضیحات
B1 زیر هدر سایت – تمامی صفحات ۱۴۰*۱۰۰۰
۹۰*۷۲۸
۱۰۰k Gif,Jpg در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
 B2 سمت راست پایین لیست جدیدترین مقالات – صفحه اصلی ۲۵۰*۳۰۰ ۵۰k Gif,Jpg  در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
 B3 انتهای مطالب صفحه اصلی  ۱۰۰*۳۰۰
۶۰*۴۶۸
۵۰k Gif,Jpg در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
B4  بنر پایین سایت –  تمامی صفحات ۷۲۸*۹۰  ۶۰k  Gif,Jpg  در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
 D1 بالای مطلب (زیر عنوان مطلب) – صفحه داخلی  ۴۶۸*۶۰  ۶۰k  Gif,Jpg   در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
 D2 انتهای مطلب (بالای بخش نظرات) – صفحه داخلی ۴۶۸*۶۰  ۶۰k Gif,Jpg  در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
 D3 سمت راست پایین سربرگ – صفحه داخلی ۳۰۰*۲۵۰  ۵۰k  Gif,Jpg  در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D4 تبلیغات برای آگاهی در مصرف – صفحه داخلی ۱۲۵*۱۲۵ ۴۰k  Gif,Jpg   در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D5 سمت راست پایین آمار بازدید – صفحه داخلی ۶۰۰*۱۲۰ ۶۰k Gif,Jpg در انتهای بنر انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات دانستنی در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از پایگاه دانستنی ایران را خواهید داشت. پایگاه دانستنی ایران مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ما تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم تحریریه ما نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۵ تصویر هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد لینک و تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در پایگاه دانستنی ایران به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل ad@gmail.com یا شماره تماس ۰۲۱۴۴۱۸۲۵۰۳ در ارتباط باشید.