صفحه اصلی / اجتماعی / تسهیلات استاندارد برای همه تولیدکنندگان

تسهیلات استاندارد برای همه تولیدکنندگان

دانستنی آنلاین:نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران امروز در جلسه شورای استاندارد استان خراسان رضوی که با حضور استاندار و نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد بر رعایت استانداردها تا رسیدن به کیفیت مطلوب تاکید کرد و گفت: افزایش کیفیت، باعث رقابت را در بین تولیدکنندگان و در نتیجه رونق تولید می شود.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، از استاندارد،پیروز بخت با اشاره به بسته حمایتی سازمان ملی استاندارد ایران برای تولید کنندگان تصریح کرد: تمهیدات سازمان ملی استاندارد ایران برای تسهیل فرآیند تولید کالا و خدمات است و انتظار داریم در مقابل شاهد ارتقای سطح کیفی کالا و خدمات در جامعه باشیم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران سپس به برگزاری جلسات مستمر مدیران استاندارد با بخش خصوصی و صنعتگران در قالب ستاد پیگیری و رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت:: سازمان ملی استاندارد ایران در پیگیری و رفع مشکلات رونق تولید جدی و قاطع است.

وی با بیان اینکه استاندارد هزینه بر نیست تصریح کرد: ترویج فرهنگ استاندارد در جامعه باعث مطالبه گری و ایجاد فضای رقابتی می‌شود.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران اضافه کرد:هر سال با برگزاری جلسات شورای استاندارد در استان‌های مختلف در صورت دریافت پیشنهادات بخش خصوصی آنرا در شورای عالی استاندارد طرح می‌کنیم.

این مطالب را نیز ببینید!

بررسی فاجعه درگذشت کودک ۶ ماهه از زاویه‌ای دیگر /سیستم‌ قضایی به علل تجمع پرستاران بپردازد

محمد شریفی مقدم در گفتگو با خبر فوری اظهار کرد: در بیمارستان‌ها هر نوزادی باید ابتدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.