صفحه اصلی / مالی و اقتصادی / بانک / یک وام ۲۰۰ میلیون تومانی با سفته زنجیره ای!

یک وام ۲۰۰ میلیون تومانی با سفته زنجیره ای!

ساکنان روستاها امکان درخواست برای وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی را دارند. به گفته اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن، اعلام کرده که این تسهیلات با سفته زنجیره‌ای سه نفره به واجدین شرایط تعلق خواهد گرفت.

به گزارش دانستنی نیوز، به نقل از اقتصادنیوز، نیکزاد اعلام کرده که پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی آغاز شده، منتهی این مرتبه نیز تسهیلات مذکور با ضمانت سفته زنجیره‌ای سه نفره به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد. سود این تسهیلات ۵ درصد بوده و ۱۳ درصد یارانه وام را صندوق ملی مسکن تعهد کرده است. سازمان برنامه و بودجه نیز تضمین نامه مربوط به بانک مرکزی را ارائه می‌دهد.

شرایط لازم برای دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی
افرادی که در روستاها و شهرهایی با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر سکونت دارند، امکان درخواست این تسهیلات را خواهند داشت. این تسهیلات به افرادی که زمین دارند یا می‌خواهند منزل خود را تعمیر و بازسازی کنند، پرداخت می‌شود. افرادی که قبلا از وام‌های بنیاد مسکن استفاده کرده باشند، امکان دریافت این تسهیلات را نخواهند داشت. در صورتی که فردی این شرایط را داشته باشد لازم است که ابتدا به سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن مراجعه کرده و برای دریافت این تسهیلات اقدام کند.

افرادی که تمکن مالی کافی دارند و از شرایط مذکور برخوردار هستند، باید اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات، اصل و رونوشت کارت ملی و ارائه هر دو مدرک شناسایی و دیگر مدارک مختص هر یک از بانک‌های رفاه، ملی و مسکن را داشته باشند و به یکی از شعب بانک مورد نظر خود برای بررسی مدارک مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.